Ohlédnutí za první soutěží FIT PLUS LADY

Psal se rok 1994 a jí se přihlásila do své první soutěže.

V čem soutěž FIT PLUS LADY spočívala?
– rozhovor, představení společenské šaty
– hodnocení v plavkách
– otázka z výživy + sportovní oblečení
– kondiční test
– volná disciplína

Na soutěž jsem se moc nepřipravovala. Předcvičovala jsem aerobik pro ženy, 4x týdně jsem byla v posilovně a jen jsem trochu upravila stravu. Dnes se už můžu přiznat 😊 v pátek před soutěží jsem si dala svíčkovou s knedlíky ……..

Pamatuji si přesně, že když jsem přijela do Zlína a viděla ostatní soutěžící, chtěla jsem hned odjet domů. Všechny soutěžící se mi zdály krásné, připravené, většina se už znala z minulého ročníku 😊Navíc jsem si vylosovala soutěžní číslo přesně mezi mé dvě horké favoritky (ke kterým ještě patřila Martina  a Mirka)

Soutěž měla vynikající atmosféru, jen já jsem byla hodně nervózní a nechápala jsem co tam vlastně dělám.

Přiznám se, že jsem nechtěla skončit poslední…….pak už mi to bylo jedno. Bylo nás ve finále 12 . Po každém přečteném čísle jsem si říkala, že teď už budu já……vyhlašovali už 6 a já stále stála na podium. (ostatní vždy sestoupili dolů) zůstali jsme 4 a já to nechápala. Vyhlásili třetí Marcelu a já tam stále stála a po tvářích mi tekly slzy. Moderátor a pořadatel Jirka vyzval ještě diváky, ať si tipnou kdo bude vítězka 😊 mě překvapilo, že několikrát zaznělo i mé číslo. Já však věděla, že jsem druhá. Spokojená a v šoku.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů