Budete mít místo, které bude jen vaše.

 

Místo, kde si užijete čas jen a jen pro sebe ... 

A to vše za pomocí jógy a dechových cvičení. 

Vytvořila jsem místo, kde budu mít možnost se s Vámi více spojit.

Členská sekce JÓGA SRDCEM s Věrou. je sekce, kde už teď naleznete 51 videí jógy
Budou zde k dispozici i výuková videa, články a videa celých lekcí:

  • jemné jógy,
  • power jógy,
  • jógy zdravá záda,
  • jógové speciály.
    Jógová terapie, Jin jóga, restorativní jóga, jóga proti stresu, meditace, relaxace ...

Můžete cvičit kdykoliv a kdekoliv. 

 

Čekají Vás příjemné, jednoduché, ale i pokročilé lekce.

Přes dynamiku se tak můžete ponořit do nalezení sami sebe a tak najít potřebnou rovnováhu , klid, harmonii a objevit tak vnitřní chrám uvnitř sami sebe.

Jógu srdcem s Věrou 

jsem pro vás tvořila s láskou

Jsem průvodkyní světem jógy.
Kráčím po ní svou vlastní cestou. Mou vášní a životním posláním je pohyb.

Má láska je jóga, meditace, tanec a muzikorelaxace, které s láskou předávám dál.

Na svých lekcích čerpám z mnoha školení, kongresů, akcí, samostudia, ale nejvíc mi dala má 35 letá praxe s klienty je to nejlepší škola života

Ráda provedu i vás.
Stačí vstoupit.

"Díky on-line lekcím jógy s naší skvělou lektorkou Věrkou si můžu i v dnešní nelehké době udržet dobrou kondici a pozitivní mysl. V přítomném okamžiku propojení na dálku cítím energii, kterou jinak zažívám při praktikování jógy ve studiu."

Takto se se mnou cvičí online: 

Cvičení se Sportperfektem a Věruškou je pro mně krásná závislost na celý život a to i přesto, že jsme se před pár lety odstěhovali. Jednak společně trávíme každé léto nádhernou relaxační dovolenou u moře a nyní, kdy si všichni procházíme velmi složitou dobou s virem COVID, nás Věruška "navštěvuje" on-line několikrát týdně se svými velmi srdečnými lekcemi jógy. Její neskutečná a láskyplná energie doslova "vytéká" z obrazovky. Pokaždé, když skončí lekce a ona se s námi loučí usměvavou tváří před obrazovkou, mám skleněné oči a "hladím" ji na obrazovce jakoby stála vedle mně. Věruško, slovy se dá těžko vyjádřit má obrovská vděčnost za to, co pro nás děláš! Děkuji:-)
Mgr. Ivana Kleinovávedoucí školní jídelny
"Díky on-line lekcím jógy s naší skvělou lektorkou Věrkou si můžu i v dnešní nelehké době udržet dobrou kondici a pozitivní mysl. V přítomném okamžiku propojení na dálku cítím energii, kterou jinak zažívám při praktikování jógy ve studiu. Vítám i možnost si vyzkoušet různou dynamiku jógových cvičení od power jógy po zklidňující jinovou."
Gita Brídová
Moc ti z celého srdce děkuji za možnost si zacvičit a tím přijít na příjemnější myšlenky v této nelehké době. Jsem moc ráda, že mohu nadále cvičit svou oblíbenou jógu, alespoň on-line, když jsou sportovní studia nyní zavřená. Jsi úžasná, že to pro náš děláš. Ještě jednou vřelé díky 🙏❤🌞
Zuzka Řehulkovástavební technik
... hledala jsem dlouho ... místo, kam se budu ráda vracet, lektora, který pro mě bude inspirací nejen v józe, ale i lidsky, místo příjemné svou energií a lidmi, se kterými tam mám tu čest být ... to vše jsem našla ve studiu SPORT PERFEKT OPAVA na lekcích v podání Věry Hruškové. Smekám, jak dokonalým pokračováním tohoto - pro mě zázraku - jsou i současné online lekce. Děkuji, že mohu být u toho.
PharmDr.Alice Kaločovádoktorka farmacie
Chtěla bych Věrce ze srdce ❤️ poděkovat za všechno co pro nás dělá. I v této nelehké době jsem mohla s Věrkou cvičit, přestože nemám facebook. Věrka mi po každém cvičení jóga on- line, zaslala video na e- mail. Děkuji 🤗. Tak jsem mohla cvičit, i když ne živě 😔, což bylo někdy dost těžké se dokopat, ale vždy to pak stálo za to. Ta pozitivní energie, krásné asány a příjemný hlas Věrky. Aspoň tak mohu být s Vámi v kontaktu. Děkuji za členskou sekci jóga srdcem. Namaste
Monika HalfarováFakturanka