Focení s vlkem

Mám ráda zvířata 😊

Potkat opravdového vlka byl můj sen už v dětství. Na někoho vlk působí nebezpečně, ale já to cítím opačně. Cítím bezpečí.

Když na mě před více jak 3 měsíci vyskočila upoutávka na facebooku na volné místa s focením s vlkem, neváhala jsem ani chvilku a domluvila si termín a zaslala zálohu. Až později jsem si uvědomila, že se v té době vracíme z dovolené a ráno budu bojovat se vstáváním kvůli časovému posunu. Jinak brzy ráno vstávám moc ráda. Původně jsem chtěla jet autem na otočku, ale právě z důvodu časového posunu jsem se nakonec rozhodla jet vlakem a přespat, v hotelu.

Na prodloužený víkend hlásili krásné počasí a já se těšila a setkání s vlkem jako malá holka. VV pátek vyrážím už ráno, abych si užila volna. Usedám do vlaku, cestování vlakem mám ráda. Rychlík z Opavy jede přímo do mé zastávky Praha Libeň, zde přestupuji na vlak do městečka Úvaly. Kde jsem byla domluvená na odvoz do Škvorce, ale už ve vlaku píši, že pro mě nemají jezdit, že se projdu. Je to kousek necelých 7 km, ale já se ještě procházím po městečku Úvaly a pak teprve vyrážím. Je nádherné počasí. 😊 Užívám si čerstvý vzduch plný vůní trávy, rozkvetlých květin, stromů, modré nebe nad hlavou, slunce svítí a já se usmívám, jsem šťastná. Užiji si krásné odpoledne.

Večer, když jdu spát nemohu usnout i mé dechové techniky, které vždy zabírají nepomáhají, nakonec op delší době usnu.

Ráno vstanu Osprchuji se, vlk je háklivý na pachy a nemuselo by se mu něco líbit.
Vyrážím jsem zvědavá. Na stránkách  facebooku jsem četla, že je to skvělý zážitek.

Původně jsem se chtěla fotit v civilním oblečení, ale nechávám se přesvědčit na dlouhé šaty a dokonce i na rozpuštěné vlasy. Vy, co mě znáte víte, že nejraději chodím se staženými vlasy.

Setkávám se s majitelkou vlka je to milá paní. Slyším, jak vlk cestoval v kleci 2 hodiny. Já si myslela, že focení v chráněné oblasti Praha-východ probíhá proto, že tam v blízkosti vlk bydlí.
Další píchnutí u srdce bylo, když jsem vlka viděla vystoupit z auta, Myslela jsem si, že se proběhne a bude veselý, ale ouha dozvídám se, že vlk je stále na provazu i u focení. Ptám se fotografky: co na fotkách s provazem? Odpověď: od čeho je fotoshop …..

Začínáme fotit, ale vlkovi se moc nechce a mě je ho líto čím dál víc. Nejraději bych šla domů.

Samozřejmě byly i krásné chvilky, už jen být v blízkosti vlka, hladit jej.
Vlkovi se podařilo olízat mi obličej, výstřih a jeden moment, když byl za mými zády jsem najednou cítila, jak mě olizuje i na zádech. Asi jsem mu chutnala 😊 Vůbec jsem se vlka nebála. Je nádherný.

Loučím se s majitelkou vlka, kdybych věděla, jak focení probíhá určitě bych do toho nešla.
Raději bych za vlkem přijela k němu domů a fotka by mi stačila na mobil.

Uvědomila jsem si, že ne každý sen po splnění Vás učiní šťastnou.
Fotky mohou být krásné, ale co se skrývá za tím vším?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů