.

.

.

Meditace Mohendžodáro v kruhu žen

Meditace s aktivní a relaxační částí laděné speciálně pro ženy. Uvolňují tělo, psychickou a emocionální zátěž, podporují detoxikaci a léčení organismu. Každá meditace tvoří malou terapii. Všechny techniky jsou jemné a laskavé, naladěné na hluboké vnitřní potřeby ženy. Setkání vám přinesou osvěžení, nové inspirace, výraznou podporu v každodenním životě.

Meditace Tvořivé dětství pomáhá doprožívat potřeby z dětství, zvláště podporuje tvořivost a schopnost objevovat nové věci, léčí dogmatickou výchovu a pomáhá rozvíjet mysl a mozek. Podporuje život a umění si hrát. Člověk je schopen se postavit čelem ke každé životní situaci.

Meditace Laskavé sebepřijetí otevírá nejdůležitější vztah člověka, tím je vztah k sobě samému. Partnerský vztah nikdy nemůže být funkční bez lásky člověka k sobě. Meditace otevírá schopnost citového vyjadřování a přijímání sebe sama bez destruktivního sebehodnocení.

Meditace Imunitní posílení podporuje životní sílu a imunitu, meditace je vhodná jako dlouhodobý lék k chronickým nemocem, odstraňuje zatěžující psychické kódy, ulehčuje tkáním. Odstraňuje nedůvěru člověka k sebeléčení organismu.

Meditace Umění se prosadit odstraňuje strach z existenční nejistoty, podporuje schopnost se prosadit pomocí psychické síly vnitřního muže, ale rovněž pomocí vnitřní ženy. Učí nenechat se odradit vlastními chybami a počítat s nimi jako s přirozenou součástí sebe sama

Meditace Otevření se intimitě deprogramuje sexuální potlačení a strach z blízkosti a intimity. Léčí ztuhlé tělo, které je pod vlivem různých emocionálních zranění. Otevírá vztah k sobě a k sexuálním projevům jako lidským a přirozeným, otevírá autentičnost a nevinnost

Na každém setkání budou meditace vhodně tematicky doplněny.
Je možné přihlašovat se na jednotlivá setkávání nebo chodit na celý cyklus. Vřele doporučuji absolvovat jako celek, jako terapii s významnými pozitivními účinky na ženské zdraví.

Termíny pro 5 setkání neděle od 16:00-19:00 hod

Termíny brzy dopním....

Meditace Tvořivé dětství 
Meditace Laskavé sebepřijetí
Meditace Imunitní posílení
Meditace Umění se prosadit
Meditace Otevření se intimitě

Cena 1 setkání 490,-Kč
BONUS v případě, že si předplatíš všech 5 setkání máš 1 setkání ZDARMA
Cena 5 setkání 1960,-Kč
Setkání bude pobíhat v malé skupince žen. Doporučuji se přihlásit předem. Přihlášky vera@sportperfekt.cz
Na cestě meditací Vás ráda provedu.

Vaše mentorka ženských meditací Věra Hrušková

                              Z celého srdce děkuji, úžasným ženám......

Reference

Milá Věruško, meditace Mohendžodáro byly pro mne úžasným relaxem pro tělo i duši. Nádherné odpoutání se od všedních starostí, napojení se na sebe samu. Poznávání a pochopení svého jà, uvolnění starých bloků v mysli, uvolnění nashromážděného napětí v těle. Já se v nich plně našla. Myslím, že tyto meditace by měla vyzkoušet každá žena. Je to neuvěřitelně osvobozující. Děkuji Ti za ně. 🌞 Zuzka
Milá Věruško, Meditace Mohendžodáro? To nejde popsat slovy, to se musí zažít! V bezpečném kruhu žen se už nemusíme bát být sami sebou a osvobodit svou úžasnou duši, kterou jsme uvěznili aby nás měli ostatní rádi. Meditace mi daly znovu poznat úžasnou ženskou sílu, krásu a lásku. Naučili mne žít tady a teď. Změnila jsem se a změnil se i svět kolem mne k lepšímu. Moc děkuji Věrce a úžasnými ženám se kterými jsem se setkala 😍 Těším se na další setkání ❤️ S láskou a pokorou Daniela

Meditace tancem

Nalaďme se na své srdce, skrze tělo pohybem.
Uvolníme naše psychické bloky, emoce.
Rozvlníme své tělo vlastní intuicí.

Meditovat nemusíme pouze v klidu a ve statické pozici na pláži, v horách.
Naladit se na sebe a své tělo, uvolnit nahromaděné napětí, negativní emoce a vytrhnout se z každodenních povinností můžeme i za vědomého pohybu a jednou z možností je tanec.
Vybrala jsem tuto dynamickou meditaci, jelikož je mému srdci nejbližší. Miluji tanec a pohyb.
Na úvod Vás čeká pár slov, poté meditace zaměřená na dech a pak už vplujeme do dynamické meditace...….na závěr se uzemníme a necháme doznít blahodárrné účinky na naše tělo i mysl v šavasáně..
Předešlá zkušenost s jógou tancem ani meditací nejsou potřeba

Sebou si vezměte pohodlné oblečení, ve kterém Vám bude dobře.
Naše meditace jsou určeny pouze ženám.

Termín 1x za měsíc Bude vypsán v sekci AKCE