PSYCH-K = klíč k naší duši


Cílem metody je objevit svá omezení, získat zpět svou sílu a žít šťastný život.

Osvoboďte svoji mysl

"PSYCH-K představuje jeden z nejdůležitějších procesů umožňujících rychlou a účinnou změnu našich životů, která je nyní na planetě k dispozici."
Dr. Bruce H. Lipton, Ph.D., vědec, buněčný biolog, průkopník epigenetiky a autor knih Biologie víry a Líbánkový efekt www.brucelipton.com

 • Nevíte si rady s tím, že se vám některé situace stále opakují?
 • Máte o sobě řady nefunkčních přesvědčení, která vás svazují?

.

Příčina se nachází v podvědomí, které nám často sabotuje naše rozhodnutí žít jinak a lépe. 

Naše vědomá mysl je jen špička ledovce. Pod povrchem (v podvědomí) se skrývá většina našich strachů a programů. Celých 95 % se skrývá v našem podvědomí. 

Pomocí vysoce efektivní metody PSYCH-K (klíč k psyché) můžeme velmi rychle tato podvědomá přesvědčení změnit. PSYCH-K se řadí do tzv. energetické psychologie.

Pro testování podvědomých přesvědčení se využívá svalový test (podobně jako v kinezilogii).

Co je PSYCH-K stručně

 • neinvazivní, interaktivní proces změny s prokázanou úspěšností přes více než 25 let od svého vzniku (do ČR se však dostalo o dost později:)
 • jednoduchý, přesto silný způsob změny podvědomých přesvědčení, která jsou pro nás velmi (sebe)omezující a (sebe)sabotující
 • unikátní sada nástrojů změny odvozených od současného neurovědeckého výzkumu, i ze starodávné moudrosti našeho těla a mysli
 • průlomový přístup k usnadnění změn na podvědomé úrovni, kde naše vědomí pracuje minimálně v 95 % času
 • proces, který překonává standardní metody vizualizací, afirmací, síly vůle a pozitivního myšlení a je zvláště efektivní v oblasti změn chovánía redukce stresu
 • PSYCH-K funguje na principu epigenetiky, čili vychází z předpokladu, že dědičné jsou nikoliv nemoci, ale informace v buňkách na základě vzorců chování a převzatých přesvědčení od rodičů, přičemž 70 % podvědomých programů je negativních a škodí nám.
 • Když změníme svou mysl, změníme i svou vnitřní biologii.

Jaké budou výsledky?

 • Vzhledem k tomu, že naše přesvědčení jsou z 95% zodpovědná za to, jak vypadá náš život, jeho kvalita se o poznání zlepší.
 • Budete moci využít svůj plný potenciál bez nepotřebných a starých programů strachu, úzkosti, nedůvěry, nelásky a omezení.
 • Navrátíte se do svého středu, rozpomente si na to, kým skutečně jste.

Průběh konzultace

Na začátku konzultace si spolu pohovoříme o vaší stávající životní situaci a o tom, co chcete v dané situaci prožívat jinak resp. změnit.
Podle toho spolu vytvoříme podporující přesvědčení, která si budete chtít „nahrát“ do svého podvědomí, a/nebo se domluvíme na transformaci vnímání stresové situace. U nového přesvědčení je velmi důležité, aby s vámi rezonovalo, tzn. budete vědět, že TO je přesně pro vás. Jak už jsem se zmínila dříve, je každý člověk jedinečný. Přesvědčení, které může fungovat skvěle pro jednoho, může pro druhého fungovat jen zčásti.

Následuje nastavení komunikace pomocí svalového testu, po kterém odpověď vašeho systému rozeznám nejen já, ale i vy. Odpověď poznáme podle svalové reakce, která je buď silná nebo slabá. (Svalový test se dále používá v průběhu celého procesu.)

Pak už přejdeme k samotnému procesu – přeprogramování přesvědčení resp. k transformaci vnímání stresové situace. Nejdříve zjistíme, zda je dané přesvědčení vhodné a bezpečné. Pokud ano, vybere si vaše podvědomí nejlepší proces, tzv. balanc, při kterém dochází ke stavu Whole-Brain. Ten snižuje odpor podvědomé mysli ke změně, protože dochází ke zlepšení komunikace mezi oběmi mozkovými hemisférami, což je ideální stav ke změně podvědomých přesvědčení. Do podvědomí můžeme „vstoupit“ podobně jako do počítače, kdy PSYCH-K® funguje jako „klávesnice“, která komunikuje s podvědomou myslí. 

Na konci procesu se pomocí svalového testu ujistíme, že ke změně v podvědomí došlo. Následně spolu vytvoříme akční plán, který je nedílnou součástí procesu, aby došlo ke změně i na vědomé úrovni.

Konzultace většinou trvá 60 – 90 minut. Abychom využili tento čas co nejlépe, doporučuji se na konzultaci připravit, i když to samozřejmě není podmínkou.

Je dobré si uvědomit

 1. Co ve svém životě chcete změnit.
 2. Proč danou situaci vnímáte jako problém.
 3. Co chcete zažívat místo dané situace nebo jak danou situaci chcete prožívat jinak.
 4. Jaký bude přínos, když požadované změny dosáhnete.
 5. Jak poznáte, že ke změně došlo.
 6. Pokud se situace nezmění, jaké výhody vám to přinese.
Konzultace 60- 90 minut
1800 Kč

Jsem certifikovanou facilitátorkou PSYCH-K. 

Další informace lze nalézt na https://psych-k.com

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

„Nesvazuje vás nic jiného než vaše myšlenky.
Neomezuje vás nic jiného než váš strach.
Neřídí vás nic jiného než vaše přesvědčení.

Marianne Williamson