Nové zimní kurzy jógy leden – březen 2019

Vážení a milí ,

Ráda bych Vás pozvala do nových pravidelných kurzů zaměřené na jógu.

Na svých lekcích předávám své zkušenosti nejen z mnoha školení, ale především svou dlouholetou praxi.  Nebudeme se učit krkolomné pozice, složité názvy.  Raději zaměříme pozornost na  vnímání a prociťování jógy na vlně dechu .

Bude mi ctí Vás provést na této pestrobarevné cestě jógy.

Všechny kurzy se uskuteční v příjemném prostředí SPORT PERFEKT OPAVA , Sady Svobody 4 kde máme vše potřebné k praktikování jógy podložky  ( i když je lepší mít svou vlastní) , deky, bloky, pásky, přikrývky na oči, bolstry…aj  BONUS po cvičení jógy si můžeme v klidu posedět a  vypít bylinkový čaj.

Pondělí 7:00 -8:00 Ranní jóga /60 minut 

Skvělý start dne s jógou.  Jakmile objevíte kouzlo ranního praktikování jógy zjistíte, že celý den budete nabití pozitivní energii. Budete odcházet s úsměvem…………..

Zahájení 7.1- 25.3

Nebude 18.2

Cena kurzu 1100,-Kč / 11 lekcí

…………………………………­……………………………………………
Úterý 16:30 – 17:30 Jemná jóga / 60minut = poslední 2 volné místa!
Lekce pomalého klidného cvičení se snadným, nenáročným průběhem. Lekce je plná jednoduchých protahovacích asán, kdy se důraz klade na dech, správnost provedení a dle možností výdrž v každé pozici. Mezi pozice jsou zařazovány krátké pauzy pro zklidnění, kdy pozice doznívá a zvyšují se její účinky. Lekce je vhodná i pro úplné začátečníky. Na závěr relaxace.
Zahájení 8.1 – 26.3
Nebude: 12.2 a 19.2
Cena kurzu: 1 000,–Kč / 10 lekcí
…………………………………­……………………………………………
Úterý 17:45 – 19:00 Jóga pro všechny/ 75 minut = obsazeno. Děkuji 🙂
Cvičení ásan (pozic jogy), které se plynule prolínají jedna s druhou v soustavě pozdravu slunci (Surya Namaskar). V rytmu dechu, svých vlastních pocitů s cílem protáhnout se, posílit celé tělo, prokrvit tkáně a vnitřní orgány, redukovat stres a napětí. Naučím Vás techniky dýchání, jak průběžně kontrolovat dech, pracovat s tělem v rámci provádění pozic a dávat rozměr mnoha novým poznatkům a prožitkům. Je to cesta, která nekončí a která Vám umožňuje stále objevovat své tělo, duši a mysl. Rozvíjí psychickou a fyzickou kondici současně. Někomu stačí jen to „cvičení“, někdo se vydá dál a může poznávat více sám sebe. V lekci dám vždy možnost provést pozici tak, aby jí zvládli i začátečníci.
Od 8.1 – 26.3
Nebude: 12.2 a 19.2
Cena kurzu: 1 200,–Kč  /10 lekcí
…………………………………­……………………………………

Středa 19:30 -20:45  Jin jóga /75 minut

Zastavte se, nadechněte a uvolněte a užijte si ten příjemný pocit proudění energie čchi skrze vaše tělo
Dovolte svému tělu i mysli nedělat vůbec nic…..
Praktikování jin jógy se od běžně známých jangových lekcí, kde zapojujeme především svaly, liší svou tichostí, klidem, ale respektem k potřebám vlastního těla. Oslovuje především jinové časti těla, což jsou ty části, které leží nejblíže vnitřnímu jádru: kosti, klouby, pojivové tkáně a především povázky ( fascie) Na rozdíl od svalů, které jsou jangové a mají rády pohyb, oslovíme pojivovou tkáň tichým klidným přijetím. Jakmile zaujmeme bezpečnou a vyváženou pozici, můžeme uvolnit svaly v oblasti , s nímž daná pozice pracuje, a jemně a nenásilně podpořit přítok výživy do pojivové tkáně. V jinové józe využíváme působení gravitace a v pozici necháme naše tělo dosáhnout takovou hranici, která je pro tělo příjemná, ale zároveň cítíme snesitelný tah, případně tlak tkáně..

Zahájení 30.1- 27.3

Nebude 13.2 a 20.2

Cena 840,-Kč / 7 lekcí

…………………………………­…………………………
Pátek 18:30 – 19:45 Jóga srdcem / 75 minut = obsazeno. Děkuji 🙂
Je konec pracovního týdne a vy se potřebujete nabít novou energii? Tento kurz je určený právě Vám 
Zahájení 4.1 – 29.3.
Nebude: 15.2, 22.2 a 22.3
Cena kurzu: 1 200,–Kč / 10 lekcí

Na kurzech je omezení kapacita míst!

Přihlášky prosím zašlete na email vera@sportperfekt.cz.

Poté Vám zašlu informaci zdali je ještě volné místo a pokyny k platbě.

Děkuji. Těším se na Vás. S láskou Věra

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.